Benicio del Toro

The Hunted (2003) HD
0
HD
The Hunted (2003) HD
Një thriller që ka në qendër të tij një vrasës të trajnuar dhe trajnuesin e tij. Vrasësi Hallam (Benicio Del Toro), përndiqet nga makthet, që nga pjesëmarrja e tij në luftën e Kosovës dhe, ai nuk arrin dot t’i japë fund manisë së tij për të vrarë… Tashmë, mësuesi do të jetë përballë nxënësit, në një rivalitet ku herë pas ...
0/0
21 Grams (2003) HD
0
HD
21 Grams (2003) HD
Një aksident i frikshëm sjell së bashku një matematikan të sëmurë kritik, një nënë të pikëlluar, dhe një ish të dënuar...
0/0
Snatch (2000) HD
10
HD
Snatch (2000) HD
Në këtë film me një atmosferë pak dramatike dhe shumë qesharake. Kurthe, baste, boks ilegal dhe njerëz që ndjekin njëri-tjetrin për një diamant me vlerë të madhe. Me aktorët e mirënjohur: Jason Statham, Brad Pitt, Vinnie Jones, Alan Ford, Benicio Del Toro, Dennis Farina, e shumë të tjerë....
10/1
Savages (2012) HD
5
HD
Savages (2012) HD
Beni dhe Çoni janë dy miq të pandarë që fëmijë, ata kanë krijuar një biznes mjaft të mirë me kultivimin e mariuhanës, ata ndajnë së bashku dhe dashurojnë të njëjtën vajzë, e cila quhet O (Ofelia). Por biznesi i tyre bie në syrin e Ndrikullës së kartelit të drogës Meksikan e cila mundohet pa rezultat të shesë mallin e saj ...
5/3
Sicario: Day of the Soldado (2018) HD
8.8
HD
Sicario: Day of the Soldado (2018) HD
Agjenti i FBI Matt Graver bashkohet me operative Alejandro Gillick për të parandaluar kartelet meksikane të drogës nga kontrabandimi i terroristëve në të gjithë kufirin e SHBA.
8.8/23
Traffic (2000) HD
10
HD
Traffic (2000) HD
Një gjyqtar konservator emërohet nga Presidenti për të drejtuar luftën e Amerikës kundër drogës, por zbulon se vajza e tij adoleshente është një e droguar.
10/2
Inherent Vice (2014) HD
8
HD
Inherent Vice (2014) HD
Në Los Anxheles në fillim të viteve 1970, detektivi Larry "Doc" Sportello me drogë heton zhdukjen e një ish të dashure.
8/1
Che: Part Two (2008) HD
10
HD
Che: Part Two (2008) HD
Pas Revolucionit Kuban, Che është në kulmin e famës dhe fuqisë së tij. Pastaj ai zhduket, duke u ri-shfaqur në Bolivi, ku organizon një grup të vogël të shokëve kubanë dhe rekrutëve bolivianë për të filluar revolucionin e madh latino-amerikan. Nëpërmjet kësaj historie, ne arrijmë të kuptojmë se si Che mbetet një simbol i idealizmit dhe heroizmit që jeton në ...
10/4
Che: Part One (2008) HD
7
HD
Che: Part One (2008) HD
Në vitin 1956, Ernesto 'Che' Guevara dhe një bandë kubanezësh e udhëhequr nga Kastro, ngrenë një ushtri për të hedhur poshtë regjimin e diktatorit Fulgencio Batista.
7/3
The Wolfman (2010) HD
7.3
HD
The Wolfman (2010) HD
Lorenc Talbot, një fisnik i përndjekur nga demonët e së kaluarës, kthehet në pronën e familjes së tij pas zhdukjes së të vëllait. I ribashkuar me babain e tij të distancuar, Talboti fillon të kërkojë vëllain, dhe zbulon një fat të tmerrshëm për veten e tij. Fëmijëria e Talbotit përfundoi natën që i vdiq e ëma. Pasi u largua nga ...
7.3/3
Sicario (2015) HD
10
720p
Sicario (2015) HD
Një agjente idealiste e FBI bëhet pjesë e forcës qeveritare për të ndihmuar në luftën kundër drogës në kufirin SHBA-Meksikë.
10/3
Escobar: Paradise Lost (2014) HD
7.4
720p
Escobar: Paradise Lost (2014) HD
Në Kolumbi, një sërfist i ri kanadez takon gruan e ëndrrave të tij dhe pastaj takon xhaxhain e saj, Pablo Eskobar.
7.4/7