Jon Bernthal

We Are Your Friends (2015) HD
10
HD
We Are Your Friends (2015) HD
Të gjendur midis një romancë të ndaluar dhe pritshmrrive të miqve te tij, Dj Kol Karteri, tenton të gjejë rrugën që do ta çojë drejt famës dhe pasurisë.
10/2
The Ghost Writer (2010) HD
0
HD
The Ghost Writer (2010) HD
Adam Lang, është një ish- kryeministër britanik dhe gjen strehë në një ishull në bregun lindor të SHBA gjatë një dimri, ku ai shkroi autobiografinë e tij. Kur këshilltari i tij vdes, një shkrimtar i dërgohet në ishull për ta ndihmuar atë për të përfunduar librin e tij.Shkrimtari “Anonim” hyn në një botë ku asgjë nuk është ashtu si duket ...
0/0
Sweet Virginia (2017) HD
7
HD
Sweet Virginia (2017) HD
Një ish kampion rodeo miqësohet me një të ri me prirje për dhunë.
7/2
Marvel’s The Punisher
9.3
Marvel’s The Punisher
Një ish-Marinar mundohet ti gjejë kriminelët përgjegjës për vrasjen e familjes së tij , por ai e gjen veten të mbytur në një konspiracion ushtarak.
9.3/34
Wind River (2017) HD
8.1
FULL HD
Wind River (2017) HD
Një gjuetar ndihmon të zbardhet vrasja e një të reje indiane dhe e përdor çështjen si mjet shpagimi për një veprim të papërgjegjshëm të mëhershëm që përfundoi në tragjedi.
8.1/9
Baby Driver (2017) HD
9.1
HD
Baby Driver (2017) HD
Pasi u detyrua të punonte për një bosi krimi për të paguar një borgj , një shofer i ri i arratisjes merr pjesë në një grabitje që nuk mund të jetë e suksesshme..
9.1/14
Shot Caller (2017) HD
10
HD
Shot Caller (2017) HD
Një gangster i sapo dalë nga burgu detyrohet nga drejtuesit e bandës së tij që të drejtojë një krim kundër bandës se dhunshme kundërshtare në rrugët e Kalifornisë së jugut.
10/5
Pilgrimage (2017) HD
8.4
HD
Pilgrimage (2017) HD
Në shekullin e 13-të në Irlandë, një grup murgjish duhet të transportojë një relikë të frikshme nëpër territorin Irlandez të mbushur me rreziqe, për në Romë..
8.4/7
Rampart (2011) HD
0
720p
Rampart (2011) HD
Vendosur në vitin 1999 në Los Angeles, oficeri veteran i policisë Dave Brown, i fundit nga policët renegat, punon për tu kujdesur për familjen e tij, dhe lufton për mbijetesën e tij.
0/0
The Accountant (2016) HD
0
720p
The Accountant (2016) HD
Teksa një llogaritar merr një punë nga një klient i ri, një agjent i Thesarit fillon të hetojë mbi numrin e të vdekurve që rritet.
0/0
Snitch (2013) HD
9.5
720p
Snitch (2013) HD
Djali adoleshent i biznesmenit (John) akuzohet padrejtësisht për trafikim droge. Ndërkohe që djali përballet me një denim të pakten 10 vjeçar, Xhoni i dëshperuar vjen në marreveshje me prokuroren ambicioze (Susan Sarandon) dhe merr përsiper të bëhet spiun për llogari të saj, me qellim që të ulet dënimi i djalit të tij. Ai futet në rruget e errëta të mafies ...
9.5/6
The Wolf of Wall Street (2013) HD
8.8
720p
The Wolf of Wall Street (2013) HD
Seks. Para. Pushtet. Drogë. Nën drejtimin e regjisorit legjendar Martin Scorsese dhe interpretimin e shkëlqyer të Leonardo DiCaprio, vjen historia e vërtetë dhe skandaloze e Jordan Belfort, njeriu që nga këmbimi i stoqeve të vogla, u kthye në një supermilioner të pamoralshëm. Në fundin e viteve 1980, ai krijoi një perandori ku korrupsioni ishte mbret dhe më shumë nuk mjaftonte ...
8.8/5
Justice League vs Teen Titans (2016) HD
10
720p
Justice League vs Teen Titans (2016) HD
Robini është dërguar për të punuar me Adoleshentët Titanë pasi sjellja e tij e paqëndrueshme bën të dështojë një mision i Ligës së Drejtësisë. Titanët duhet të përballen me Trigon pasi ai zotëron Ligën dhe ka kërcënuar për të pushtuar botën.
10/2
Sicario (2015) HD
10
720p
Sicario (2015) HD
Një agjente idealiste e FBI bëhet pjesë e forcës qeveritare për të ndihmuar në luftën kundër drogës në kufirin SHBA-Meksikë.
10/3