Josh Brolin

Once Upon A Deadpool (2018) HD
7
HD
Once Upon A Deadpool (2018) HD
Deadpooli takohet me Rasëllin, një mutant i zemëruar që jeton në jetimore. Kur Rasëlli bëhet objektivi i Kabllit (një ushtar që vjen nga e ardhmja), Deadpooli e kupton se do të ketë nevojë për ndihmë që të shpëtojë djalin. Komedi, aksion dhe satirë mbi kinematografinë...
7/3
True Grit (2010) HD
10
HD
True Grit (2010) HD
Një Marshall i rrepte Amerikan ndihmon një vajze të vogël të gjeje vrasësit e të atit .
10/2
Sicario: Day of the Soldado (2018) HD
8.8
HD
Sicario: Day of the Soldado (2018) HD
Agjenti i FBI Matt Graver bashkohet me operative Alejandro Gillick për të parandaluar kartelet meksikane të drogës nga kontrabandimi i terroristëve në të gjithë kufirin e SHBA.
8.8/23
Avengers: Endgame (2019)
10
Së shpejti...
Avengers: Endgame (2019)
Kulmacioni i 22 filmave të ndërlidhur dhe pika e kthesës së udhëtimit epik të heronjve të dashur, pasi ata arrijnë të kuptojnë vërtet se sa e brishtë është realiteti i tyre dhe sakrificat që duhet të bëhen për ta mbështetur atë.Pasi Thanosi zhduki gjysmën e jetës në Univers, Avengers (Hakmarrësit) duhet gjithsesi që ta gjejnë një zgjidhje për ta mposhtur ...
10/13
Deadpool 2 (2018) HD
9.5
HD
Deadpool 2 (2018) HD
--Deadpool , rekruton ekip për të mbrojtur një djalë të ri me aftësi të mbinatyrshme nga “mutanti” brutal Cable, fuqia e të cilit është udhëtimi në kohë...
9.5/21
American Gangster (2007) HD
9.2
720p
American Gangster (2007) HD
Në vitin 1970 në Amerikë, një agjent punon për ta rrënuar perandorinë e Frank Lucas, bosit të heroinës nga Manhatan, që sjell drogë nga lindja e largët.
9.2/9
Inherent Vice (2014) HD
8
HD
Inherent Vice (2014) HD
Në Los Anxheles në fillim të viteve 1970, detektivi Larry "Doc" Sportello me drogë heton zhdukjen e një ish të dashure.
8/1
Old Boy (2013) HD
8
HD
Old Boy (2013) HD
 -Një ekzekutiv marketingu, rrëmbehet dhe mbahet peng për 20 vjet në vetmi totale. Kur papritur lihet i lirë, ai fillon një mision për të zbuluar me çdo kusht kush organizoi dënimin e tij të tmerrshëm, por e gjen veten në mes të një rrjete komplotesh dhe sprovash të jashtëzakonshme.
8/5
Only the Brave (2017) HD
7.5
HD
Only the Brave (2017) HD
-Bazuar në historinë e vërtetë të pjesëtarëve të Malit Granit, një grup zjarrfikësish elitarë që rrezikojnë gjithçka për të mbrojtur qytetin nga flakët e një zjarri historik....
7.5/4
Wall Street: Money Never Sleeps (2010) HD
0
720p
Wall Street: Money Never Sleeps (2010) HD
Ndërkohë që ekonomia botërore po përballet me një krizë, një i biznesmen i ri i Wall Street bashkohet me Gorgon Gekko për dy arsye: që të paralajmërojë botën e ekonomisë për fundin që po vjen dhe që të gjejë kush është përgjegjës për vdekjen e këshilltarit.
0/0
Milk (2008) HD
0
720p
Milk (2008) HD
Historia e Harvey Milk, dhe lufta e tij si një aktivist amerikan homoseksual i cili ka luftuar për të drejtat e homoseksualëve dhe u bë zyrtari i parë i zgjedhur i Kalifornisë që pranoi haptazi se është homoseksual.
0/0
Gangster Squad (2013) HD
9.8
720p
Gangster Squad (2013) HD
Mickey Cohen (Sean Penn), gangster i madh nga Bruklin qe u shpërngul në Los Anxheles në vitin 1949, kontrollon drogën, armët, femrat, bastet dhe çdo lloj lëvizjeje kontrabande në zonë, me mbështetjen e policisë dhe të politikanëve. Dy policë të fshehtë, John O’Mara (Josh Brolin) dhe Jerry Wooters (Ryan Gosling), vendosin ta heqin qafe kryemafiozin e pandrushëm. Përplasja ndërmjet dy ...
9.8/4
Sicario (2015) HD
10
720p
Sicario (2015) HD
Një agjente idealiste e FBI bëhet pjesë e forcës qeveritare për të ndihmuar në luftën kundër drogës në kufirin SHBA-Meksikë.
10/3
Everest (2015) HD
9.5
720p
Everest (2015) HD
Everest : “Bazuar në një histori të vërtetë”: Një ekspeditë ngjitjeje në malin Everest shkatërrohet nga një stuhi e rëndë bore.
9.5/2
Jonah Hex (2010) HD
0
720p
Jonah Hex (2010) HD
Ushtria amerikane i bën një “gjahtari shpërblimesh” një ofertë qe ai nuk mund ta refuzojë: në shkëmbim të lirisë së tij ai duhet të ndalë një terrorist i cili është i gatshëm ta kthejë Tokën në Ferr.
0/0