Vera Farmiga

Annabelle Comes Home (2019)
10
Së shpejti...
Annabelle Comes Home (2019)
Përpjekur të mbajë Annabelle-n nga dëmtimi më i madh, demonologët Ed dhe Lorraine Warren e sjellin kukullën e zotëruar në dhomën e objekteve të mbyllura në shtëpinë e tyre, duke e vendosur atë "të sigurt" prapa xhamit të shenjtë dhe duke e bekuar  prifti e shejt. Por një natë e hidhur e tmerrshme pret që Annabelle të zgjojë frymërat e ...
10/1
Captive State (2019)
0
Së shpejti...
Captive State (2019)
Pothuajse një dekadë pas pushtimit nga një forcë jashtëtokësore, jetët e një lagje të Çikagos në të dy anët e konfliktit janë duke u eksploruar.
0/0
The Front Runner (2018) HD
0
HD
The Front Runner (2018) HD
Bazuar në histori të vërtetë. Fushata presidenciale e senatorit Amerikan Geri Hart në 1988 merr një rrjedhë tjetër kur ai kapet mat në një lidhje dashuriejashtëmartesore...
0/0
The Manchurian Candidate (2004) HD
8
HD
The Manchurian Candidate (2004) HD
Në mes të Luftës së Gjirit, ushtarët janë rrëmbyer dhe i është shpërlar truri për qëllime të liga. 
8/5
The Commuter (2018) HD
9.6
HD
The Commuter (2018) HD
  Liam Neeson, në një triller të mbushur me drithërima. Jeta e tij monotone, si agjent sigurimesh, merr një kthesë të fortë pas përballjes me një grua misterioze... Shantazhi që i bëhet për gjetjen e identitetit të një pasagjeri të trenit, para ndalesës së fundit, e vë përballë një konspiracioni kriminal. Tashmë, jeta e pasagjerëve është në duart e tij, ndërkohë ...
9.6/11
The Departed (2006) HD
10
HD
The Departed (2006) HD
Dy burra me anë të kundërta ligji janë mbajtur të fshehtë nga Policia e Masaçusetit dhe nga Mafia Irlandeze, por gjaku dhe dhuna shpërthen kur bëhen disa zbulime.
10/3
Orphan (2009) HD
8.8
HD
Orphan (2009) HD
Pas humbjes tragjike të fëmijës së tyre, një çift i dëshpëruar vendosin të birësojnë një vajzë të vogël 9-vjeçare, por pothuajse menjëherë pasi e mirëpresin në shtëpi, ata nisin të dyshojnë se ka diçka që nuk shkon. Ajo s'është aq e pafajshme sa dukej në pamje të parë.
8.8/8
Henry’s Crime (2010) HD
0
HD
Henry’s Crime (2010) HD
Pasi lirohet nga burgu për një krim që nuk e kishte bërë vetë, Henri do të kthehet që ta plotësojë kohën që kishte kryer në burg dhe do të bëjë objekt kryesor vjedhjen e bankës.
0/0
Source Code (2011) HD
10
720p
Source Code (2011) HD
Një thriller aksion i cili përqëndrohet në një ushtar që zgjohet në trupin e një të panjohuri dhe zbulon që është pjesë e një misioni për të gjetur bombarduesin e një treni të udhëtarëve të Çikagos.
10/2
The Boy in the Striped Pajamas (2008) HD
10
720p
The Boy in the Striped Pajamas (2008) HD
Gjatë Luftës së Dytë Botërore, një histori e parë nëpërmjet syve të pafajshëm të Brunos, djali tetë-vjeçar i një komandanti gjerman në një kamp përqendrimi, që krijon një miqësi të ndaluar me një djalë hebre nga ana tjetër e gardhit. Miqësi që ka ngjarje të papritura dhe pasoja befasuese.
10/2
Up in the Air (2009) HD
0
720p
Up in the Air (2009) HD
e një punë të udhëtojë nëpër vend dhe të pushojë njerëzit nga puna, Ryan Bingham gëzon jetën e tij jashtë orarit të punës, por kupton që kjo jetesë kërcënohet nga prania e një punonjëse të re dhe një interesi dashurie.
0/0
The Conjuring 2 (2016) HD
8.9
720p
The Conjuring 2 (2016) HD
Lorraine dhe Ed Warren udhëtojë për në veri të Londrës për të ndihmuar një nënë me katër fëmijë e saj , pasi që shtëpia e saj është pushtuar nga shpirtrat (fantazmat) të cilët kan një qëllim të keq..
8.9/13
The Conjuring (2013) HD
10
720p
The Conjuring (2013) HD
Hetuesit e ngjarjeve paranormale Ed dhe Lorraine Warren punojnë për të ndihmuar një familje të terrorizuar nga një prani e errët në shtëpinë e tyre.
10/9
Safe House (2012) HD
10
720p
Safe House (2012) HD
Pas 10 vitesh në arrati nga akuza për tradhti, agjenti më i mirë i C.I.A-s, dorëzohet. Por kur shtëpia e sigurisë ku ai mbahej, sulmohet nga mercenarët, një agjent i ri do ta ndihmojë të arratiset. Tani dy aleatët e pazakontë, duhet të mbijetojnë si të mundin dhe të zbulojnë njeriun përgjegjës që i do me çdo kusht të vdekur…
10/1
The Judge (2014) HD
10
HD
The Judge (2014) HD
Avokati i madh i qytetit, Henk Palmer, kthehet në shtëpinë e tij të fëmijërisë ku babai i tij, gjykatësi i qytetit, dyshohet për vrasje. Henku vendos të zbulojë të vërtetën, dhe gjatë rrugës, rilidhet me familjen e tij.
10/3