Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
720p

The 100 4x4

A Lie Guarded

Vendimi i Klarke se kush duhet të jetoj e kush të vdes shkakton tensione në Arkadia. Jasper humb mendje e tij të shëndoshë kur shiu fillon të bie i Zi. Bellamy dhe shokët e tij të përballet me gjykimin për krimet e tyre kundër kombit Akull.

Feb. 22, 2017

The 100 season 4