Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

13 Reasons Why 1x5

Tape 3, Side A

Klei vazhdon të torturohet nga kujtimet, por edhe të tjerët duket që nuk kanë ndërmend ta lënë të vazhdojë.

Mar. 31, 2017

13 Reasons Why season 1