Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

13 Reasons Why 3x1

Yeah. I'm the New Girl

Policët pyesin Klay për zhdukjen e Bryke. Klay kujton pasojat e Fling Pranverës, kur ai vrapoi për të mbuluar gjurmët e Tajler dhe u takua me Ani.

Aug. 23, 2019