Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

13 Reasons Why 3x11

There Are a Few Things I Haven't Told You

Ndërsa policët afrohen te Clay, i dyshuari i tyre kryesor, përballjet e dhunshme në lojën e kthimit tregojnë se të gjithë kishin një arsye për të vrarë Brycen.

Aug. 23, 2019