Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Altered Carbon 1x1

Out of the Past

Zgjohet në një trup të ri 250 vjet pas vdekjes , Takeshi Kovacs zbulon se ai është ringjallur për të ndihmuar një titan të industrisë të zgjidhur vrasjen e tij.

Feb. 02, 2018

Altered Carbon season 1