Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Altered Carbon 1x4

Force of Evil

I torturuar nga personat që e kapën, Kovacsi mbështetet te trajnimi i tij i Envoyt për të mbijetuar. Ortega i bën një surprizë familjes së saj për Ditën e të Vdekurve.

Feb. 02, 2018

Altered Carbon season 1