Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...

Altered Carbon 1x8

Clash by Night

Pas një retrospektive të fëmijërisë, kur vret të atin dhe ndahet nga e motra, e takojmë Takeshi Kovacsin ndërsa është shndërruar në një luftëtar.

Feb. 02, 2018

Altered Carbon season 1

Loading...