Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
720p

Better Call Saul 1x3

Nacho

Xhimi duhet të provojë se Nacho është i pafajshëm kur ai është akuzuar për rrëmbim.

Feb. 16, 2015

Better Call Saul season 1