Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
720p

Better Call Saul 1x2

Mijo

Xhimi mbahet peng nga i pamëshirshmi Tuko Salamanka dhe dëshpërimisht planifikon arratisjen e tij.

Feb. 09, 2015

Better Call Saul season 1