Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Black Mirror 2x1

Be Right Back

Pasi mësoi për një shërbim të ri që lejon njerëzit të qëndrojnë në kontakt me të vdekurit, një vejushë e vetmuar dhe e hidhëruar bashkohet me të dashurin e saj të ndjerë.

Feb. 11, 2013

Black Mirror season 2