Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Black Mirror 2x3

The Waldo Moment

Kur Waldo, një arush vizatimorë, përfundon në një debat politik me kandidatët për zgjedhjet e ardhshme, rrjeti televiz dhe fansat e tij vendosin që ai do kandidojë në zgjedhje. Jamie, zëri pas Waldos, fillon të mendoj për rolin e politikanëve dhe arritjet e tij në jetë.

Feb. 25, 2013

Black Mirror season 2