Loading...
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel

Black Mirror 4x1

USS Callister

Kapiteni Robert Daly drejton ekuipazhin e tij me mençuri dhe guxim. Por një rekrut i ri do zbulojë që asgjë në anije nuk është ashtu si duket.

Dec. 29, 2017

Black Mirror season 4

Loading...