Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Chernobyl 1x5

Vechnaya Pamyat

Valeri, Boris dhe Ulana rrezikojnë jetën dhe reputacionin e tyre për të treguar të vërtetën rreth Chernobylit.

Jun. 03, 2019

Chernobyl season 1