Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
720p

Marvel's Daredevil 1x11

The Path of the Righteous

Fisk dhe Murdok përballen me pasojat e rrugëve të tyre të zgjedhura, ndërkohë që Ben dhe Kerën i afrohen zbulimit të së vërtetës të të kaluarës së Fiskut.

Apr. 10, 2015

Marvel's Daredevil season 1