Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
720p

Marvel's Daredevil 1x12

The Ones We Leave Behind

Fisku kërkon hakmarrje, ndërsa Kerën është e përhumbur nga ngjarjet e fundit. Meti bën një zbulim befasues në lidhje me financimin e Fiskut.

Apr. 10, 2015

Marvel's Daredevil season 1