Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
720p

Marvel's Daredevil 1x2

Cut Man

Murdok bën një gabim fatal me përpjekjen për të shpëtuar një djalë të rrëmbyer, por pas lëndimeve të rënda me ndihmën e një infermiere ai përpiqet të shpëtojë veten.

Apr. 10, 2015

Marvel's Daredevil season 1