Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
720p

Marvel's Daredevil 1x3

Rabbit in a Snow Storm

Murdok dhe Fogi marin përsipër rastin e një klienti misterioz e të pasur, por Murdok është i bindur se ka më shumë në këtë çështje se vetëm faktet.

Apr. 10, 2015

Marvel's Daredevil season 1