Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
720p

Marvel's Daredevil 1x8

Shadows in the Glass

Ndërsa misioni i Metit, Fogit dhe Kerënit bëhet më i qartë, Fisku edhe më tej del jashtë kontrollit në betejën e tij për Hells Kitçen.

Apr. 10, 2015

Marvel's Daredevil season 1