Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Dogs of Berlin 1x10

Victory Ceremony

Grimmer dhe Erol përdorin metoda të paligjshme për të bindur policinë që të bastisin një shtëpi të mbushur me drogë.

 

Shiko & Shkarko

Dec. 07, 2018

Dogs of Berlin season 1