Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Dogs of Berlin 1x4

Home Game

Një tjetër vrasje i shton punët Grimmerit që përpiqet të mbulojë gjurmët. Bou’Penga fshihet nga bota në shtëpinë e fshehtë të shokut të skuadrës.

Dec. 07, 2018

Dogs of Berlin season 1