Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Dogs of Berlin 1x6

Offside

Muradi fiton mundësinë e tij në skenë. Bou’Penga kthehet kundër Leipzigut. Kareem kthen Hakimin kundër Kovacit.

Dec. 07, 2018

Dogs of Berlin season 1