Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Dogs of Berlin 1x7

Derby

Policia kërkon Lamborghinin e Erdemit. Bou’Penga i bën një ofertë Kareemit. Trinity kërkon Schmausin dhe e gjen në Kili.

Dec. 07, 2018

Dogs of Berlin season 1