Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Dracula 1x1

The Rules of the Beast

Avokati anglez, z. Harker, ftohet në kështjellën e Kont Draculas dhe mbahet aty forcërisht, për t’i shtuar jetë këtij të fundit. Edhe pse i dobët, ai ia del të shpëtojë dhe të strehohet në një manastir. Si ndodhi kjo? Cili do të jetë fati i tij? Edhe vampirët luajnë sipas rregullave… kështu që shikoni serialin për më tepër.

Jan. 01, 2020

Dracula season 1