Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Dracula 1x2

Blood Vessel

Ekuipazhi në bordin e anijes ruse, Demeter, është mbyllur në një luftë jete-ose-vdekje për të ndaluar Kontit Dracula para se mbërrijë në Angli.

Jan. 02, 2020

Dracula season 1