Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo

El Chapo 1x4

Episode 4

Ramón merr një grup mercenarësh për tju vënë mbrapa El Chapos. Një seri vrasjesh masive ndodhin në aeroport dhe një kardinal vdes.

May. 14, 2017

El Chapo season 1