Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

El Chapo 3x1

Episode 1

DEA është alarmuar nga rritja e shtrirë e perandorisë së drogës së El Chapo. Don Sol krijon një aleancë të re për të avancuar karrierën e tij.

Jul. 09, 2018

El Chapo season 3