Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

El Chapo 3x10

Episode 10

Pasi sheh një intervistë në të cilën një aktore e famshme flet pozitivisht për të, El Chapo kërkon një bashkpunim më të. Ndërkohë, ndërtimi i tunelit vazhdon.

Jul. 20, 2018

El Chapo season 3