Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

El Chapo 3x11

Episode 11

Udhëheqesit botëror reagojn ndaj ikjes së El Chapo nga burgu . Lordi i  drogës zbulon pasardhësin e tij dhe u thotë njerëzve të tij të ndalojnë luftimet. Berta zemërohet në Don Sol.

Jul. 23, 2018

El Chapo season 3