Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

El Chapo 3x12

Episode 12

El Chapo i tregon Vanessas se si mendon qe duhet të përfundojë filmi i tij i Hollivudit . Don Sol heton gruan e tij për të gjetur diçka që mund ta përdorë për ta mbajtur atë në vijë.

Jul. 24, 2018

El Chapo season 3