Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

El Chapo 3x13

Episode 13

Luftimet te ashpëra zhvillohen pasi El Chapo përpiqet me dëshpërim për të mos u kapur dhe ekstraduar. Ambicjet e Don Solut e çojnë atë në një vend të errët.

Jul. 25, 2018

El Chapo season 3