Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...

El Chapo 3x13

Episode 13

Luftimet te ashpëra zhvillohen pasi El Chapo përpiqet me dëshpërim për të mos u kapur dhe ekstraduar. Ambicjet e Don Solut e çojnë atë në një vend të errët.

Jul. 25, 2018

El Chapo season 3

Loading...