Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

El Chapo 3x2

Episode 2

El Chapo është i kënaqur me vendosjen e listës së Forbes, derisa një tradhëti sjell poshtë një nga burrat e tij më të mirë. Don Sol e gjen veten në një marrëdhënie të re.

Jul. 10, 2018

El Chapo season 3