Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

El Chapo 3x3

Episode 3

El Chapo dërgon Elbën për të jetuar në një shtëpi tjetër kështu që askush nuk do ta lendojjë atë. Don Sol dhe El Chapo bëjnë një marrëveshje për ta bërë policinë të besojë se ai po përpiqet ta kapë atë dhe që të dy mund të përmbushin planet e tyre.

Jul. 11, 2018

El Chapo season 3

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!