Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

El Chapo 3x6

Episode 6

Governatori . Jorge del Toro është i lidhur me kartelën Sinaloa dhe DEA ushtron presion mbi Esteban Prieto dhe Don Sol për të kapur El Chapo.

Jul. 16, 2018

El Chapo season 3