Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

El Chapo 3x7

Episode 7

E gjith qeveria meksikane u kthye kundër tij , El Chapo arrestohet . Berta bëhet e dyshimtë për jetën e dashurisë së Don Sol.

Jul. 17, 2018

El Chapo season 3