Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...

El Chapo 3x8

Episode 8

 El Chapo i izoluar përpiqet të ndërtojë një miqësi me një roje. Berta dhe Don Sol shqetësohen për të ardhmen e tyre, pasi një skandal politik prek Prieto.

Jul. 18, 2018

El Chapo season 3

Loading...