Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
720p

Fear the Walking Dead 2x13

Date of Death

Deri sa refugjatët po qëndrojn në hotel , një përmbytje e re fillon tek ta , pasi qe ata e njohin një fytyrë te njohur në mesin e tyre. Madison është duke kaluar në një kohë të vështirë , e gjith kjo ka të bëjë me situatën e tensionuar në hotel.

Sep. 25, 2016

Fear the Walking Dead season 2