Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Gomorrah 3x6

Episode 6

Falë tregtisë së drogës të shitur në kanalet e reja, Xhenaro është në pozitë për t’i ofruar një marrëveshje Shanelës…

Nov. 20, 2017

Gomorrah season 3