Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Gomorrah 3x9

Episode 9

Pas ngjarjeve të fundit, Çiro përpiqet të shuajë armiqësinë me Magjistarin, duke i dhënë atë që kërkon, por nga ana tjetër bën të kundërtën…

Dec. 04, 2017

Gomorrah season 3