Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Gomorrah 4x10

Episode 10

Pa asnjë kundërshtar Genny vazhdon të përhapë biznesin në qendër të Napolit, ndërkohë që Patrizia ka kontrollin e trafikut të tij. Kërcënime të reja po afrojnë ku objektivi është familja e Gennaros.

Apr. 26, 2019

Gomorrah season 4