Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Gomorrah 4x11

Episode 11

Michelangelo duhet të zgjedh midis familjes së tij dhe Patrizias, por vendimi i tij e vendos Patrizian në një pozicion të vështirë. Gennaro diskuton për të ardhmen e shefes dhe të Secondiglianos.

May. 03, 2019

Gomorrah season 4