Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Gomorrah 4x12

Episode 12

Burgosja e Patrizias e vendos Gennaron në lëvizje i cili detyrohet t’i kthehet rrugës së vjetër.

May. 03, 2019

Gomorrah season 4