Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Gomorrah 4x2

Episode 2

Gennaro fillon planet për ndërtimin e aeroportit, por has probleme me blerjen e tokës.

Mar. 29, 2019

Gomorrah season 4