Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Gomorrah 4x3

Episode 3

Fabrizia shkon në një festë me Mikin, ku takon disa miq të vjetër të tij. Dy të rinj që duan të bashkohen me grupin e Patrizias bëjnë rrëmujë në territorin e një grupi rival, dhe Patrizia detyrohet ta zgjidh situatën.

Apr. 05, 2019

Gomorrah season 4