Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Gomorrah 4x5

Episode 5

Gennaro përpiqet me çdo mënyrë për të ruajtur paqen në vend. Patrizia përballet me telashe në ngarkesën e re.

Apr. 12, 2019

Gomorrah season 4