Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Gomorrah 4x7

Episode 7

Grupi i Enzos pëson një humbje të madhe dhe fillon të lëkundet. Intrigat dhe përçarjet në grup vazhdojnë të thellohen.

Apr. 19, 2019

Gomorrah season 4